Os 4707 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březová nad Svitavou | 5.47 | 3 | |||
Moravská Chrastová | 5.49 | 5.49 | |||
Rozhraní | 5.52 | 5.52 | |||
Letovice | 5.57 | 5.58 | 4 | ||
Letovice zastávka | 6.00 | 6.01 | |||
Zboněk | 6.03 | 6.03 | |||
Svitávka | 6.06 | 6.07 | |||
Skalice nad Svitavou | 6.09 | 6.12 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 6.16 | 6.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.20 | 6.20 | 2 | ||
Dolní Lhota | 6.23 | 6.23 | |||
Blansko město | 6.26 | 6.27 | |||
Blansko | 6.28 | 6.30 | 2 | ||
Adamov zastávka | 6.36 | 6.37 | |||
Adamov | 6.38 | 6.39 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 6.42 | 6.42 | |||
Bílovice nad Svitavou | 6.47 | 6.47 | |||
Brno-Židenice | 6.55 | 6.55 | |||
Brno hlavní nádraží | 6.59 | 7.06 | II | ||
Brno-Chrlice | 7.15 | 7.16 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 7.21 | 7.31 | 3 | ||
Újezd u Brna | 7.32 | 7.33 | |||
Hostěrádky-Rešov | 7.36 | 7.36 | |||
Zbýšov | 7.39 | 7.39 | |||
Křenovice horní nádraží | 7.42 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy