..: Trasa vlaku Os 4707 - JŘ 2015 :..
Os 4707
Řazení vlaku: 560  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Březová nad Svitavou   5.47 3
  Moravská Chrastová  5.49 5.49 
  Rozhraní  5.52 5.52 
  Letovice  5.57 5.58 4
  Letovice zastávka  6.00 6.01 
  Zboněk  6.03 6.03 
  Svitávka  6.06 6.07 
  Skalice nad Svitavou  6.09 6.12 1/3
  Doubravice nad Svitavou  6.16 6.17 
  Rájec-Jestřebí  6.20 6.20 2
  Dolní Lhota  6.23 6.23 
  Blansko město  6.26 6.27 
  Blansko  6.28 6.30 2
  Adamov zastávka  6.36 6.37 
  Adamov  6.38 6.39 4
  Babice nad Svitavou  6.42 6.42 
  Bílovice nad Svitavou  6.47 6.47 
  Brno-Židenice  6.55 6.55 
  Brno hlavní nádraží  6.59 7.06 II
  Brno-Chrlice  7.15 7.16 2
  Sokolnice-Telnice  7.21 7.31 3
  Újezd u Brna  7.32 7.33 
  Hostěrádky-Rešov  7.36 7.36 
  Zbýšov  7.39 7.39 
  Křenovice horní nádraží  7.42  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster