Os 4706 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 6.35 | 2 | |||
Brno-Chrlice | 6.41 | 6.46 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 6.55 | 7.01 | II | ||
Brno-Židenice | 7.04 | 7.04 | |||
Bílovice nad Svitavou | 7.12 | 7.12 | |||
Babice nad Svitavou | 7.17 | 7.17 | |||
Adamov | 7.20 | 7.21 | 3 | ||
Adamov zastávka | 7.24 | 7.24 | |||
Blansko | 7.30 | 7.31 | 1/2 | ||
Blansko město | 7.33 | 7.34 | |||
Dolní Lhota | 7.37 | 7.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 7.40 | 7.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 7.43 | 7.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 7.48 | 7.49 | 2 | ||
Svitávka | 7.51 | 7.52 | |||
Zboněk | 7.55 | 7.55 | |||
Letovice zastávka | 7.57 | 7.58 | |||
Letovice | 8.01 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster