..: Trasa vlaku Os 4706 - JŘ 2015 :..
Os 4706
Řazení vlaku: 560  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Sokolnice-Telnice   6.35 2
  Brno-Chrlice  6.41 6.46 1
  Brno hlavní nádraží  6.55 7.01 II
  Brno-Židenice  7.04 7.04 
  Bílovice nad Svitavou  7.12 7.12 
  Babice nad Svitavou  7.17 7.17 
  Adamov  7.20 7.21 3
  Adamov zastávka  7.24 7.24 
  Blansko  7.30 7.31 1/2
  Blansko město  7.33 7.34 
  Dolní Lhota  7.37 7.37 
  Rájec-Jestřebí  7.40 7.40 3
  Doubravice nad Svitavou  7.43 7.43 
  Skalice nad Svitavou  7.48 7.49 2
  Svitávka  7.51 7.52 
  Zboněk  7.55 7.55 
  Letovice zastávka  7.57 7.58 
  Letovice  8.01  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster