Os 4353 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 6.35 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 6.40 | 6.56 | 2 | ||
Kunovice | 6.59 | 6.59 | 3 | ||
Vésky | 7.02 | 7.02 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 7.05 | 7.05 | |||
Hradčovice | 7.10 | 7.11 | 3 | ||
Havřice | 7.15 | 7.16 | |||
Uherský Brod | 7.19 | 7.21 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 7.26 | 7.32 | 2 | ||
Polichno | 7.38 | 7.38 | |||
Biskupice u Luhačovic | 7.40 | 7.40 | |||
Luhačovice | 7.46 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci