Os 4318 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 20.50 | 2/2 | |||
Popov | 20.55 | 20.55 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 21.01 | 21.01 | 3 | ||
Divnice | 21.03 | 21.03 | |||
Slavičín | 21.07 | 21.07 | 3 | ||
Hostětín | 21.13 | 21.13 | |||
Pitín zastávka | 21.20 | 21.20 | |||
Bojkovice město | 21.23 | 21.24 | |||
Bojkovice | 21.26 | 21.26 | 2/3 | ||
Záhorovice | 21.29 | 21.29 | |||
Nezdenice | 21.32 | 21.32 | 3 | ||
Šumice | 21.35 | 21.35 | |||
Újezdec u Luhačovic | 21.38 | 21.39 | 3 | ||
Uherský Brod | 21.42 | 21.45 | 3 | ||
Havřice | 21.48 | 21.48 | |||
Hradčovice | 21.52 | 21.53 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 21.56 | 21.57 | |||
Vésky | 21.59 | 21.59 | |||
Kunovice | 22.03 | 22.03 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 22.06 | 22.15 | 2 | ||
Kunovice zastávka | 22.18 | 22.19 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 22.21 | 22.22 | |||
Ostrožská Nová Ves | 22.24 | 22.24 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 22.28 | 22.29 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 22.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia