Os 4241 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 4.30 | 1/3 | |||
Huštěnovice | 4.34 | 4.34 | 1/3 | ||
Spytihněv | 4.37 | 4.37 | |||
Napajedla | 4.40 | 4.40 | 1/2 | ||
Otrokovice | 4.44 | 4.46 | 1/3 | ||
Tlumačov | 4.50 | 4.50 | 2 | ||
Záhlinice | 4.53 | 4.54 | |||
Hulín | 4.57 | 5.01 | 1/2 | ||
Břest | 5.04 | 5.04 | |||
Říkovice | 5.07 | 5.07 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 5.10 | 5.11 | |||
Přerov | 5.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci