Os 4226 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 17.44 | 1 | |||
Horní Moštěnice | 17.47 | 17.48 | |||
Říkovice | 17.51 | 17.51 | 1/2 | ||
Břest | 17.54 | 17.55 | |||
Hulín | 17.58 | 18.04 | 3/4 | ||
Záhlinice | 18.07 | 18.07 | |||
Tlumačov | 18.10 | 18.11 | 1 | ||
Otrokovice | 18.15 | 18.16 | 2/4 | ||
Napajedla | 18.20 | 18.20 | 2/3 | ||
Spytihněv | 18.23 | 18.23 | |||
Huštěnovice | 18.26 | 18.27 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.30 | 18.38 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 18.40 | 18.41 | |||
Nedakonice | 18.43 | 18.44 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 18.47 | 18.48 | |||
Moravský Písek | 18.50 | 18.51 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 18.55 | 18.55 | 3/4 | ||
Rohatec | 19.01 | 19.01 | 3 | ||
Rohatec zastávka | 19.03 | 19.04 | |||
Hodonín | 19.07 | 19.09 | 3 | ||
Lužice | 19.12 | 19.13 | 2/4 | ||
Moravská Nová Ves | 19.16 | 19.16 | 2/2 | ||
Hrušky zastávka | 19.19 | 19.20 | |||
Břeclav | 19.26 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia