Os 4205 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 5.35 | ||||
Hrušky zastávka | 5.41 | 5.41 | |||
Moravská Nová Ves | 5.44 | 5.45 | 3 | ||
Lužice | 5.48 | 5.49 | 3 | ||
Hodonín | 5.52 | 5.56 | 2/3 | ||
Rohatec zastávka | 5.59 | 6.00 | |||
Rohatec | 6.02 | 6.03 | 2/3 | ||
Bzenec přívoz | 6.08 | 6.09 | 1/1 | ||
Moravský Písek | 6.13 | 6.16 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 6.18 | 6.18 | |||
Nedakonice | 6.22 | 6.23 | 1/2 | ||
Kostelany nad Moravou | 6.25 | 6.26 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 6.28 | 6.30 | 1/3 | ||
Huštěnovice | 6.33 | 6.34 | 1/3 | ||
Spytihněv | 6.37 | 6.37 | |||
Napajedla | 6.40 | 6.40 | 1/2 | ||
Otrokovice | 6.44 | 6.46 | 1/3 | ||
Tlumačov | 6.50 | 6.50 | 2 | ||
Záhlinice | 6.53 | 6.54 | |||
Hulín | 6.57 | 7.01 | 1/2 | ||
Břest | 7.04 | 7.04 | |||
Říkovice | 7.07 | 7.07 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 7.10 | 7.11 | |||
Přerov | 7.15 | 7.20 | 2 | ||
Prosenice | 7.25 | 7.26 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 7.28 | 7.28 | |||
Lipník nad Bečvou | 7.31 | 7.32 | 1/2 | ||
Drahotuše | 7.38 | 7.40 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 7.46 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci