Os 4204 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hranice na Moravě | 6.52 | 2/1 | |||
Drahotuše | 6.56 | 6.56 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 7.06 | 7.06 | |||
Prosenice | 7.09 | 7.09 | 2 | ||
Přerov | 7.15 | 7.44 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 7.47 | 7.48 | |||
Říkovice | 7.51 | 7.51 | 1/2 | ||
Břest | 7.54 | 7.55 | |||
Hulín | 7.58 | 8.04 | 3/4 | ||
Záhlinice | 8.07 | 8.07 | |||
Tlumačov | 8.10 | 8.11 | 1 | ||
Otrokovice | 8.15 | 8.16 | 2/4 | ||
Napajedla | 8.20 | 8.20 | 2/3 | ||
Spytihněv | 8.23 | 8.23 | |||
Huštěnovice | 8.26 | 8.27 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.30 | 8.33 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 8.35 | 8.36 | |||
Nedakonice | 8.38 | 8.39 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 8.42 | 8.43 | |||
Moravský Písek | 8.45 | 8.46 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 8.50 | 8.51 | 3/4 | ||
Rohatec | 8.57 | 8.58 | 3 | ||
Rohatec zastávka | 9.00 | 9.00 | |||
Hodonín | 9.04 | 9.06 | 3 | ||
Lužice | 9.09 | 9.10 | 2/4 | ||
Moravská Nová Ves | 9.13 | 9.14 | 2/2 | ||
Hrušky zastávka | 9.17 | 9.18 | |||
Břeclav | 9.24 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster