Os 4101 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 4.25 | IV | |||
Blažovice | 4.44 | 4.44 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 4.49 | 4.49 | |||
Slavkov u Brna | 4.53 | 4.54 | 2 | ||
Křižanovice | 4.58 | 4.59 | |||
Marefy | 5.02 | 5.02 | |||
Bučovice | 5.05 | 5.06 | 4 | ||
Nevojice | 5.10 | 5.10 | |||
Nesovice | 5.13 | 5.14 | 3 | ||
Brankovice | 5.18 | 5.18 | |||
Nemotice | 5.22 | 5.22 | 3 | ||
Jestřabice | 5.28 | 5.28 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 5.33 | 5.33 | |||
Kyjov | 5.38 | 5.40 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 5.43 | 5.43 | |||
Vlkoš | 5.48 | 5.48 | 4 | ||
Vracov | 5.52 | 5.53 | |||
Bzenec | 5.57 | 5.58 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 6.07 | 6.15 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 6.19 | 6.20 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 6.24 | 6.25 | 3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 6.27 | 6.27 | |||
Kunovice zastávka | 6.30 | 6.30 | |||
Uherské Hradiště | 6.34 | 6.41 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 6.47 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök