Os 4032 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 7.08 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 7.12 | 7.12 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 7.15 | 7.15 | |||
Kojetín | 7.19 | 7.21 | 2 | ||
Chropyně | 7.26 | 7.27 | 4 | ||
Věžky | 7.31 | 7.31 | 1 | ||
Přerov | 7.38 | 4 vlevo |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci