Os 3955 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 21.14 | 1/1 | |||
Bezměrov | 21.18 | 21.18 | |||
Postoupky | 21.21 | 21.21 | |||
Kroměříž | 21.26 | 21.32 | 2 | ||
Hulín | 21.40 | 21.41 | 2/2 | ||
Třebětice | 21.45 | 21.46 | 1 | ||
Holešov | 21.50 | 21.51 | 3 | ||
Dobrotice | 21.55 | 21.55 | |||
Jankovice | 21.57 | 21.57 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 22.00 | 22.00 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 22.04 | 22.05 | 3 | ||
Loukov | 22.10 | 22.10 | |||
Osíčko | 22.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci