Os 3744 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 20.40 | 1 | |||
Doloplazy | 20.42 | 20.43 | |||
Pivín | 20.47 | 20.47 | 2 | ||
Čelčice | 20.50 | 20.50 | |||
Bedihošť | 20.53 | 20.54 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 20.58 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci