Os 3448 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 21.58 | 3 | |||
Ostrava-Třebovice | 22.01 | 22.02 | 1 | ||
Děhylov | 22.06 | 22.07 | 2 | ||
Jilešovice | 22.11 | 22.11 | |||
Háj ve Slezsku | 22.15 | 22.16 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 22.20 | 22.20 | |||
Mokré Lazce | 22.22 | 22.22 | |||
Štítina | 22.24 | 22.25 | 2 | ||
Opava-Komárov | 22.29 | 22.30 | 1/3 | ||
Opava východ | 22.35 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci