Os 3418 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 11.45 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 11.50 | 11.50 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 11.56 | 11.56 | 1 | ||
Horní Suchá | 11.59 | 12.00 | |||
Havířov-Suchá | 12.02 | 12.03 | |||
Havířov | 12.06 | 12.07 | 2 | ||
Šenov | 12.12 | 12.12 | |||
Ostrava-Bartovice | 12.16 | 12.16 | |||
Ostrava-Kunčice | 12.21 | 12.23 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 12.27 | 12.28 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 12.35 | 12.45 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 12.48 | 12.48 | 1 | ||
Děhylov | 12.52 | 12.54 | 1 | ||
Jilešovice | 12.57 | 12.58 | |||
Háj ve Slezsku | 13.01 | 13.02 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 13.05 | 13.05 | |||
Mokré Lazce | 13.06 | 13.06 | |||
Štítina | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Opava-Komárov | 13.13 | 13.14 | 1/3 | ||
Opava východ | 13.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci