Os 3415 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 11.27 | 1 | |||
Opava-Komárov | 11.31 | 11.32 | 1/3 | ||
Štítina | 11.36 | 11.37 | 1 | ||
Mokré Lazce | 11.39 | 11.39 | |||
Lhota u Opavy | 11.41 | 11.41 | |||
Háj ve Slezsku | 11.44 | 11.46 | 3 | ||
Jilešovice | 11.49 | 11.49 | |||
Děhylov | 11.52 | 11.53 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 11.57 | 11.58 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 12.01 | 12.21 | 3 | ||
Ostrava-Vítkovice | 12.28 | 12.29 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 12.33 | 12.36 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 12.41 | 12.41 | |||
Šenov | 12.43 | 12.43 | |||
Havířov | 12.47 | 12.48 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 12.51 | 12.52 | |||
Horní Suchá | 12.54 | 12.55 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 12.57 | 12.58 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 13.03 | 13.04 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13.09 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci