Os 3128 | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + Bdtee287 + Bdt280 + 2xBdtee286/Bdtee287 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 8.52 | frýdlantské I/2 | |||
Ostrava-Stodolní | 8.55 | 8.55 | |||
Ostrava střed | 8.56 | 8.57 | 1/1 | ||
Ostrava-Kunčičky | 9.00 | 9.00 | |||
Ostrava-Kunčice | 9.04 | 9.05 | 2 | ||
Vratimov | 9.08 | 9.08 | 3 | ||
Paskov | 9.13 | 9.15 | 1/1 | ||
Lískovec u Frýdku | 9.20 | 9.21 | 4 | ||
Frýdek-Místek | 9.25 | 9.29 | 2 | ||
Baška | 9.33 | 9.33 | 3 | ||
Pržno | 9.38 | 9.38 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 9.43 | 9.46 | 1 | ||
Čeladná | 9.53 | 9.53 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 9.59 | 10.04 | 1 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 10.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster