Os 2939 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 13.44 | 3 | |||
Dolní Lutyně | 13.47 | 13.48 | |||
Dětmarovice | 13.51 | 13.52 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 13.59 | 14.00 | 3 | ||
Karviná-Darkov | 14.03 | 14.03 | |||
Louky nad Olší | 14.11 | 14.11 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.13 | 14.13 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.19 | 14.21 | 3 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 14.25 | 14.25 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 14.27 | 14.28 | |||
Třinec (Trzyniec) | 14.30 | 14.31 | 3 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 14.34 | 14.34 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 14.36 | 14.37 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 14.39 | 14.40 | 2 | ||
Hrádek (Gródek) | 14.43 | 14.43 | |||
Návsí (Nawsie) | 14.46 | 14.47 | 2/3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 14.50 | ||||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 14.55 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster