Os 2840 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 19.45 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 19.50 | 19.50 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 19.56 | 19.56 | 1 | ||
Horní Suchá | 19.59 | 20.00 | |||
Havířov-Suchá | 20.02 | 20.03 | |||
Havířov | 20.06 | 20.07 | 2 | ||
Šenov | 20.12 | 20.12 | |||
Ostrava-Bartovice | 20.16 | 20.16 | |||
Ostrava-Kunčice | 20.21 | 20.23 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 20.27 | 20.28 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 20.35 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci