Os 27919 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatná | 18.43 | 4 | |||
Tchořovice | 18.49 | 18.49 | |||
Lnáře | 18.52 | 18.53 | 2 | ||
Hradiště u Blatné | 18.55 | 18.55 | |||
Kasejovice | 18.59 | 19.01 | 3 | ||
Kasejovice zastávka | 19.05 | 19.05 | |||
Životice | 19.08 | 19.08 | |||
Kotouň | 19.11 | 19.11 | |||
Želvice | 19.16 | 19.16 | |||
Třebčice | 19.19 | 19.19 | |||
Nepomuk | 19.22 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster