Os 27913 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatná | 13.23 | 4 | |||
Tchořovice | 13.29 | 13.29 | |||
Lnáře | 13.32 | 13.33 | 2 | ||
Hradiště u Blatné | 13.35 | 13.35 | |||
Kasejovice | 13.39 | 13.41 | 3 | ||
Kasejovice zastávka | 13.45 | 13.45 | |||
Životice | 13.48 | 13.48 | |||
Kotouň | 13.51 | 13.51 | |||
Želvice | 13.56 | 13.56 | |||
Třebčice | 13.59 | 13.59 | |||
Nepomuk | 14.02 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci