Vlak 27719 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 22.08 | 2 | |||
Neumětely | 22.13 | 22.13 | |||
Radouš | 22.15 | 22.15 | |||
Hostomice pod Brdy | 22.19 | 22.20 | 2 | ||
Osov | 22.24 | 22.24 | |||
Vižina | 22.28 | 22.28 | |||
Všeradice | 22.31 | 22.31 | |||
Nesvačily | 22.33 | 22.33 | |||
Skuhrov pod Brdy | 22.37 | 22.37 | |||
Liteň | 22.41 | 22.44 | 2 | ||
Běleč | 22.47 | 22.47 | |||
Zadní Třebaň | 22.52 | 1/2 |
jede v , nejede 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia