Os 26281 | |
Řazení vlaku: 854 + 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tanvald | 18.26 | ||||
Velké Hamry město | 18.30 | 18.30 | |||
Velké Hamry | 18.32 | 18.32 | |||
Plavy | 18.34 | 18.34 | |||
Návarov | 18.39 | 18.39 | |||
Jesenný | 18.44 | 18.44 | |||
Spálov | 18.48 | 18.48 | |||
Železný Brod | 18.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster