..: Trasa vlaku Os 26281 - JŘ 2015 :..
Os 26281
Řazení vlaku: 854 + 840  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tanvald   18.26 
  Velké Hamry město  18.30 18.30 
  Velké Hamry  18.32 18.32 
  Plavy  18.34 18.34 
  Návarov  18.39 18.39 
  Jesenný  18.44 18.44 
  Spálov  18.48 18.48 
  Železný Brod  18.52  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster