..: Trasa vlaku Os 26271 - JŘ 2015 :..
Os 26271
Řazení vlaku: 854  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tanvald   10.26 
  Velké Hamry město  10.30 10.30 
  Velké Hamry  10.32 10.32 
  Plavy  10.34 10.34 
  Návarov  10.39 10.39 
  Jesenný  10.44 10.44 
  Spálov  10.48 10.48 
  Železný Brod  10.53  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster