Os 2521 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.37 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 8.41 | 8.42 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 8.45 | 8.46 | |||
Praha-Hostivař | 8.50 | 8.51 | 2 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 8.53 | 8.54 | |||
Praha-Uhříněves | 8.56 | 8.57 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 9.00 | 9.00 | |||
Říčany | 9.03 | 9.04 | 1 | ||
Světice | 9.07 | 9.08 | |||
Strančice | 9.11 | 9.12 | 1/2 | ||
Mnichovice | 9.15 | 9.15 | |||
Mirošovice u Prahy | 9.18 | 9.19 | |||
Senohraby | 9.21 | 9.21 | 2 | ||
Čtyřkoly | 9.25 | 9.25 | |||
Pyšely | 9.27 | 9.28 | |||
Čerčany | 9.30 | 9.31 | 2 | ||
Mrač | 9.33 | 9.33 | |||
Benešov u Prahy | 9.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci