Os 25021 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přelouč | 16.17 | 1/1 | |||
Valy u Přelouče zastávka | 16.21 | 16.21 | |||
Veselí u Přelouče | 16.24 | 16.24 | |||
Choltice | 16.29 | 16.29 | |||
Jeníkovice | 16.32 | 16.32 | |||
Heřmanův Městec | 16.37 | 16.39 | 4 | ||
Kostelec u Heřmanova Městce-Písník | 16.43 | 16.43 | |||
Kostelec u Heřmanova Městce | 16.46 | 16.46 | |||
Prachovice | 16.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster