Os 24808 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Znojmo | 11.02 | vlevo/1 | |||
Znojmo nemocnice | 11.05 | 11.05 | |||
Citonice | 11.11 | 11.11 | |||
Olbramkostel | 11.16 | 11.17 | 3 | ||
Šumná | 11.24 | 11.25 | 3 | ||
Grešlové Mýto | 11.32 | 11.33 | 3 | ||
Blížkovice | 11.36 | 11.37 | |||
Vesce | 11.40 | 11.40 | |||
Moravské Budějovice | 11.46 | 12.03 | 4 | ||
Bohušice | 12.08 | 12.08 | |||
Jaroměřice nad Rokytnou | 12.11 | 12.12 | 4 | ||
Šebkovice | 12.16 | 12.16 | |||
Kojetice na Moravě | 12.21 | 12.21 | 3 | ||
Stařeč | 12.28 | 12.29 | 2 | ||
Hvězdoňovice | 12.34 | 12.34 | |||
Okříšky | 12.39 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy