Os 2430 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zruč nad Sázavou | 17.23 | 3 | |||
Želivec | 17.30 | 17.30 | |||
Hodkov zastávka | 17.35 | 17.35 | |||
Hodkov | 17.38 | 17.38 | |||
Zbraslavice | 17.45 | 17.59 | 2 | ||
Štipoklasy | 18.02 | 18.02 | |||
Černíny | 18.04 | 18.04 | |||
Předbořice | 18.07 | 18.07 | |||
Bahno | 18.09 | 18.09 | |||
Krasoňovice | 18.12 | 18.12 | |||
Týniště | 18.14 | 18.14 | |||
Bykáň | 18.15 | 18.15 | |||
Malešov | 18.19 | 18.27 | 2 | ||
Poličany | 18.32 | 18.32 | |||
Kutná Hora předměstí | 18.36 | 18.36 | |||
Kutná Hora město | 18.40 | 18.45 | 2 | ||
Kutná Hora-Sedlec | 18.47 | 18.47 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 18.53 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci