Os 2426 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zruč nad Sázavou | 13.44 | 3 | |||
Želivec | 13.51 | 13.51 | |||
Hodkov zastávka | 13.56 | 13.56 | |||
Hodkov | 13.59 | 13.59 | |||
Zbraslavice | 14.07 | 14.08 | 2 | ||
Štipoklasy | 14.11 | 14.11 | |||
Černíny | 14.13 | 14.13 | |||
Předbořice | 14.16 | 14.16 | |||
Bahno | 14.18 | 14.18 | |||
Krasoňovice | 14.21 | 14.21 | |||
Týniště | 14.23 | 14.23 | |||
Bykáň | 14.24 | 14.24 | |||
Malešov | 14.28 | 14.29 | 3 | ||
Poličany | 14.34 | 14.34 | |||
Kutná Hora předměstí | 14.38 | 14.38 | |||
Kutná Hora město | 14.42 | 14.45 | 3 | ||
Kutná Hora-Sedlec | 14.47 | 14.47 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 14.53 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia