Os 2417 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 9.03 | 1/2 | |||
Kutná Hora-Sedlec | 9.07 | 9.07 | |||
Kutná Hora město | 9.10 | 9.12 | 3 | ||
Kutná Hora předměstí | 9.16 | 9.16 | |||
Poličany | 9.19 | 9.19 | |||
Malešov | 9.24 | 9.25 | 2 | ||
Bykáň | 9.28 | 9.28 | |||
Týniště | 9.30 | 9.30 | |||
Krasoňovice | 9.32 | 9.32 | |||
Bahno | 9.35 | 9.35 | |||
Předbořice | 9.37 | 9.37 | |||
Černíny | 9.40 | 9.40 | |||
Štipoklasy | 9.43 | 9.43 | |||
Zbraslavice | 9.48 | 9.49 | 3 | ||
Hodkov | 9.56 | 9.56 | |||
Hodkov zastávka | 9.58 | 9.58 | |||
Želivec | 10.03 | 10.03 | |||
Zruč nad Sázavou | 10.12 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy