Os 2070 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 20.30 | 2 | |||
Stará Huť | 20.33 | 20.33 | |||
Mokrovraty | 20.38 | 20.38 | |||
Malá Hraštice | 20.44 | 20.44 | |||
Nová Ves pod Pleší | 20.49 | 20.49 | |||
Mníšek pod Brdy | 20.55 | 20.55 | 3 | ||
Rymaně | 20.57 | 20.57 | |||
Čisovice | 21.03 | 21.04 | 3 | ||
Bojanovice | 21.07 | 21.07 | |||
Bojov | 21.10 | 21.10 | |||
Měchenice | 21.21 | 21.21 | |||
Skochovice | 21.24 | 21.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 21.26 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci