..: Trasa vlaku Os 2070 - JŘ 2015 :..
Os 2070
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   20.30 2
  Stará Huť  20.33 20.33 
  Mokrovraty  20.38 20.38 
  Malá Hraštice  20.44 20.44 
  Nová Ves pod Pleší  20.49 20.49 
  Mníšek pod Brdy  20.55 20.55 3
  Rymaně  20.57 20.57 
  Čisovice  21.03 21.04 3
  Bojanovice  21.07 21.07 
  Bojov  21.10 21.10 
  Měchenice  21.21 21.21 
  Skochovice  21.24 21.24 
  Vrané nad Vltavou  21.26  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster