Os 2061 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.55 | 5 | |||
Praha-Vršovice | 16.59 | 17.00 | 3 | ||
Praha-Krč | 17.06 | 17.07 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 17.11 | 17.11 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 17.14 | 17.14 | |||
Praha-Komořany | 17.16 | 17.16 | |||
Praha-Zbraslav | 17.20 | 17.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 17.23 | 17.23 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.27 | 17.32 | 2 | ||
Skochovice | 17.35 | 17.35 | |||
Měchenice | 17.38 | 17.38 | |||
Klínec | 17.44 | 17.44 | |||
Bojov | 17.49 | 17.49 | |||
Bojanovice | 17.52 | 17.52 | |||
Čisovice | 17.55 | 18.11 | 2 | ||
Rymaně | 18.16 | 18.16 | |||
Mníšek pod Brdy | 18.19 | 18.20 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 18.25 | 18.25 | |||
Malá Hraštice | 18.30 | 18.30 | |||
Mokrovraty | 18.36 | 18.36 | |||
Stará Huť | 18.42 | 18.42 | |||
Dobříš | 18.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster