Os 2060 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 15.05 | 2 | |||
Stará Huť | 15.08 | 15.08 | |||
Mokrovraty | 15.13 | 15.13 | |||
Malá Hraštice | 15.19 | 15.19 | |||
Nová Ves pod Pleší | 15.24 | 15.24 | |||
Mníšek pod Brdy | 15.30 | 15.30 | 3 | ||
Rymaně | 15.32 | 15.32 | |||
Čisovice | 15.38 | 15.39 | 3 | ||
Bojanovice | 15.42 | 15.42 | |||
Bojov | 15.45 | 15.45 | |||
Klínec | 15.50 | 15.50 | |||
Měchenice | 15.56 | 15.56 | |||
Skochovice | 15.59 | 15.59 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.01 | 16.02 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 16.05 | 16.05 | |||
Praha-Zbraslav | 16.08 | 16.08 | |||
Praha-Komořany | 16.12 | 16.12 | |||
Praha-Modřany zastávka | 16.14 | 16.14 | |||
Praha-Braník | 16.18 | 16.18 | 3 | ||
Praha-Krč | 16.22 | 16.22 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 16.30 | 16.31 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.35 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy