..: Trasa vlaku Os 2059 - JŘ 2015 :..
Os 2059
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   14.25 5
  Praha-Vršovice  14.29 14.30 3
  Praha-Krč  14.36 14.37 2/2
  Praha-Braník  14.41 14.41 3
  Praha-Modřany zastávka  14.44 14.44 
  Praha-Komořany  14.46 14.46 
  Praha-Zbraslav  14.50 14.50 
  Dolní Břežany-Jarov  14.53 14.53 
  Vrané nad Vltavou  14.57 14.58 2
  Skochovice  15.01 15.01 
  Měchenice  15.04 15.04 
  Klínec  15.10 15.10 
  Bojov  15.15 15.15 
  Bojanovice  15.18 15.18 
  Čisovice  15.21 15.41 2
  Rymaně  15.46 15.46 
  Mníšek pod Brdy  15.49 15.50 3
  Nová Ves pod Pleší  15.55 15.55 
  Malá Hraštice  16.00 16.00 
  Mokrovraty  16.06 16.06 
  Stará Huť  16.12 16.12 
  Dobříš  16.14  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster