Os 2055 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.25 | 3 | |||
Praha-Vršovice | 10.29 | 10.30 | 3 | ||
Praha-Krč | 10.36 | 10.37 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 10.41 | 10.41 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 10.44 | 10.44 | |||
Praha-Komořany | 10.47 | 10.47 | |||
Praha-Zbraslav | 10.50 | 10.50 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 10.54 | 10.54 | |||
Vrané nad Vltavou | 10.57 | 11.02 | 2 | ||
Skochovice | 11.05 | 11.05 | |||
Měchenice | 11.08 | 11.08 | |||
Klínec | 11.14 | 11.14 | |||
Bojov | 11.18 | 11.18 | |||
Bojanovice | 11.21 | 11.21 | |||
Čisovice | 11.25 | 11.26 | 2 | ||
Rymaně | 11.31 | 11.31 | |||
Mníšek pod Brdy | 11.34 | 11.35 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 11.40 | 11.40 | |||
Malá Hraštice | 11.45 | 11.45 | |||
Mokrovraty | 11.50 | 11.50 | |||
Stará Huť | 11.55 | 11.55 | |||
Dobříš | 11.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök