..: Trasa vlaku Os 2013 - JŘ 2015 :..
Os 2013
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   14.55 5
  Praha-Vršovice  14.59 15.00 3
  Praha-Krč  15.06 15.07 2/2
  Praha-Braník  15.11 15.11 3
  Praha-Modřany zastávka  15.14 15.14 
  Praha-Komořany  15.16 15.16 
  Praha-Zbraslav  15.20 15.20 
  Dolní Břežany-Jarov  15.23 15.23 
  Vrané nad Vltavou  15.27 15.28 2
  Skochovice  15.31 15.31 
  Měchenice  15.34 15.34 
  Klínec  15.40 15.40 
  Bojov  15.45 15.45 
  Bojanovice  15.48 15.48 
  Čisovice  15.51 15.52 2
  Rymaně  15.57 15.57 
  Mníšek pod Brdy  16.00 16.01 3
  Nová Ves pod Pleší  16.06 16.06 
  Malá Hraštice  16.11 16.11 
  Mokrovraty  16.17 16.17 
  Stará Huť  16.23 16.23 
  Dobříš  16.25  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster