Os 2012 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 15.16 | 2 | |||
Stará Huť | 15.19 | 15.19 | |||
Mokrovraty | 15.24 | 15.24 | |||
Malá Hraštice | 15.30 | 15.30 | |||
Nová Ves pod Pleší | 15.35 | 15.35 | |||
Mníšek pod Brdy | 15.41 | 15.41 | 3 | ||
Rymaně | 15.43 | 15.43 | |||
Čisovice | 15.49 | 16.04 | 3 | ||
Bojanovice | 16.07 | 16.07 | |||
Bojov | 16.10 | 16.10 | |||
Klínec | 16.15 | 16.15 | |||
Měchenice | 16.21 | 16.21 | |||
Skochovice | 16.24 | 16.24 | |||
Vrané nad Vltavou | 16.26 | 16.30 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 16.33 | 16.33 | |||
Praha-Zbraslav | 16.37 | 16.37 | |||
Praha-Komořany | 16.41 | 16.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 16.44 | 16.44 | |||
Praha-Braník | 16.48 | 16.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 16.52 | 16.52 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 17.00 | 17.01 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.05 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök