..: Trasa vlaku Os 2005 - JŘ 2015 :..
Os 2005
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   5.25 5
  Praha-Vršovice  5.29 5.30 3
  Praha-Krč  5.36 5.37 2/2
  Praha-Braník  5.41 5.41 3
  Praha-Modřany zastávka  5.44 5.44 
  Praha-Komořany  5.46 5.46 
  Praha-Zbraslav  5.50 5.50 
  Dolní Břežany-Jarov  5.53 5.53 
  Vrané nad Vltavou  5.57 5.57 2
  Skochovice  6.00 6.00 
  Měchenice  6.04 6.04 
  Bojov  6.13 6.13 
  Bojanovice  6.16 6.16 
  Čisovice  6.19 6.20 2
  Rymaně  6.25 6.25 
  Mníšek pod Brdy  6.28 6.33 3
  Nová Ves pod Pleší  6.38 6.38 
  Malá Hraštice  6.43 6.43 
  Mokrovraty  6.49 6.49 
  Stará Huť  6.55 6.55 
  Dobříš  6.57  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök