Os 2004 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 6.05 | 2 | |||
Stará Huť | 6.08 | 6.08 | |||
Mokrovraty | 6.13 | 6.13 | |||
Malá Hraštice | 6.19 | 6.19 | |||
Nová Ves pod Pleší | 6.24 | 6.24 | |||
Mníšek pod Brdy | 6.30 | 6.30 | 3 | ||
Rymaně | 6.32 | 6.32 | |||
Čisovice | 6.38 | 6.39 | 3 | ||
Bojanovice | 6.42 | 6.42 | |||
Bojov | 6.45 | 6.45 | |||
Měchenice | 6.56 | 6.56 | |||
Skochovice | 6.59 | 6.59 | |||
Vrané nad Vltavou | 7.01 | 7.02 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 7.05 | 7.05 | |||
Praha-Zbraslav | 7.08 | 7.08 | |||
Praha-Komořany | 7.12 | 7.12 | |||
Praha-Modřany zastávka | 7.14 | 7.14 | |||
Praha-Braník | 7.18 | 7.18 | 3 | ||
Praha-Krč | 7.22 | 7.22 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 7.30 | 7.31 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.35 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök