Os 19914 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 17.20 | 3A | |||
Praha-Hlubočepy | 17.24 | 17.24 | |||
Praha-Holyně | 17.28 | 17.28 | |||
Praha-Řeporyje | 17.33 | 17.33 | 2 | ||
Zbuzany | 17.36 | 17.36 | |||
Jinočany | 17.39 | 17.39 | |||
Rudná u Prahy | 17.42 | 17.56 | 4 | ||
Rudná zastávka | 17.58 | 17.58 | |||
Nučice | 18.00 | 18.01 | 2 | ||
Nučice zastávka | 18.03 | 18.03 | |||
Loděnice | 18.09 | 18.09 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 18.15 | 18.15 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 18.20 | 18.21 | 2 | ||
Beroun | 18.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök