Sp 1974 „Sloupečník“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.44 | II | |||
Adamov | 16.00 | 16.01 | 3 | ||
Blansko | 16.07 | 16.09 | 1/2 | ||
Blansko město | 16.11 | 16.13 | |||
Skalice nad Svitavou | 16.22 | 16.24 | 2 | ||
Letovice | 16.30 | 16.31 | 3 | ||
Rozhraní | 16.36 | 16.36 | |||
Moravská Chrastová | 16.39 | 16.39 | |||
Březová nad Svitavou | 16.41 | 16.42 | 2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 16.44 | 16.45 | |||
Hradec nad Svitavou | 16.50 | 16.51 | |||
Svitavy-Lány | 16.54 | 16.54 | |||
Svitavy | 16.57 | 17.00 | 3 | ||
Opatovec | 17.03 | 17.03 | |||
Opatov | 17.06 | 17.06 | 3 | ||
Semanín | 17.10 | 17.10 | |||
Česká Třebová | 17.15 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök