Sp 1962 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 11.02 | 1z | |||
Plzeň zastávka | 11.04 | 11.05 | |||
Dobřany | 11.16 | 11.17 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 11.21 | 11.22 | vlevo/1 | ||
Přeštice | 11.28 | 11.29 | 2 | ||
Švihov u Klatov | 11.43 | 11.43 | 2 | ||
Klatovy | 11.52 | 12.02 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 12.06 | 12.06 | |||
Janovice nad Úhlavou | 12.10 | 12.11 | 2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 12.15 | 12.15 | |||
Nýrsko | 12.20 | 12.21 | 2 | ||
Dešenice | 12.26 | 12.27 | |||
Zelená Lhota | 12.35 | 12.36 | 2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 12.45 | 12.47 | 2 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 12.53 | 12.54 | |||
Špičák | 13.00 | 13.02 | 2 | ||
Železná Ruda město | 13.07 | 13.09 | 1 | ||
Železná Ruda centrum | 13.11 | 13.11 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 13.15 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia