Os 19413 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 9.33 | 1./1 | |||
Neratovice město | 9.37 | 9.38 | |||
Lobkovice | 9.41 | 9.41 | |||
Jiřice | 9.44 | 9.44 | |||
Kostelec nad Labem | 9.49 | 9.49 | |||
Polerady nad Labem | 9.53 | 9.53 | |||
Brandýs nad Labem | 9.59 | 10.04 | 3 | ||
Brandýs nad Labem-Zápská | 10.05 | 10.05 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 10.08 | 10.08 | |||
Lázně Toušeň | 10.13 | 10.13 | |||
Čelákovice zastávka | 10.17 | 10.17 | |||
Čelákovice | 10.21 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci