Os 18854 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 9.02 | lipenské/7 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 9.13 | 9.13 | 2 | ||
Herbertov | 9.16 | 9.16 | |||
Těchoraz | 9.19 | 9.19 | |||
Vyšší Brod klášter | 9.22 | 9.24 | 3 | ||
Čertova Stěna | 9.28 | 9.28 | |||
Loučovice | 9.35 | 9.36 | 2 | ||
Loučovice zastávka | 9.40 | 9.40 | |||
Lipno nad Vltavou | 9.43 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia