Sp 1870 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 8.39 | 3 | |||
Čermná nad Orlicí | 8.48 | 8.49 | 2 | ||
Borohrádek | 8.53 | 8.54 | |||
Týniště nad Orlicí | 9.01 | 9.02 | 2 | ||
Bolehošť | 9.09 | 9.10 | 4 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 9.17 | 9.18 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 9.26 | 9.27 | 1 | ||
Václavice | 9.32 | 9.33 | 3 | ||
Náchod zastávka | 9.37 | 9.37 | |||
Náchod | 9.40 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia