Os 18417 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 17.15 | 3/4 | |||
Smyslov | 17.21 | 17.21 | |||
Dobronice u Chýnova | 17.24 | 17.24 | |||
Chýnov | 17.28 | 17.29 | 2 | ||
Pořín | 17.35 | 17.35 | |||
Obrataň | 17.42 | 17.44 | 2 | ||
Šimpach | 17.47 | 17.47 | |||
Pacov | 17.52 | 17.54 | 2 | ||
Leskovice | 18.02 | 18.02 | |||
Nová Cerekev | 18.06 | 18.06 | 2 | ||
Vlásenice | 18.10 | 18.10 | |||
Pelhřimov | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Rynárec | 18.22 | 18.22 | |||
Zajíčkov | 18.27 | 18.27 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 18.31 | 18.32 | 1 | ||
Nová Buková | 18.35 | 18.35 | |||
Hříběcí | 18.39 | 18.39 | |||
Horní Cerekev | 18.43 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök