Sp 1781 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 4.38 | 3 | |||
Trutnov střed | 4.41 | 4.42 | 5 | ||
Velké Svatoňovice | 4.52 | 4.52 | |||
Malé Svatoňovice | 4.56 | 4.57 | 4 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 5.00 | 5.01 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 5.04 | 5.04 | |||
Červený Kostelec | 5.08 | 5.09 | 2 | ||
Olešnice | 5.12 | 5.13 | |||
Starkoč | 5.19 | 5.20 | 4 | ||
Česká Skalice | 5.26 | 5.27 | 2 | ||
Rychnovek | 5.33 | 5.34 | |||
Jaroměř | 5.39 | 5.41 | 5 | ||
Smiřice | 5.47 | 5.48 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci